Yalınlığın Gücünü Marla Koltuk Grubu İle Keşfedin

Yalınlığın Gücünü Marla Koltuk Grubu İle Keşfedin

Klasik ve çağdaş tasarım anlayışını yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayan Divanev, tezini yalın dizaynından alan Marla Koltuk Kadrosu ile ...

Klasik ve çağdaş tasarım anlayışını yenilikçi bir bakış açısıyla yorumlayan Divanev, tezini yalın dizaynından alan Marla Koltuk Kadrosu ile konutunuzu güzelleştiriyor.

“İyi ve kaliteli bir mesken hayatı herkesin hakkı” fikrinden yola çıkan Divanev, Marla Koltuk Ekibi ile istek ettiğiniz şıklığı ve işlevselliği konutunuza getiriyor. Çağdaş ve yalın bir dizayna sahip Marla Koltuk Grubu, keten, kadife ve deri görünümlü kumaş seçenekleriyle zevkinizi salonunuza yansıtmanıza imkân veriyor. Yüksek konfor sağlayan çok katmanlı sünger teknolojisi kullanılan oturum yapısıyla rahat ve dingin bir dinlenme ortamı sunan Marla Koltuk Kadrosu, sırt kısmında bulunan özel düzenek sayesinde çarçabuk yatağa dönüştüğü için hem konuklarınız hem de sizin için konforlu bir uyku alanı yaratıyor. Marla Koltuk Takımı’nın 3’lü yataklı koltuk, 2,5’li koltuk seçeneklerinin yanı sıra şık bir berjeri de bulunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)