Panasonic Life Solutions Türkiye’de üst seviye atama

Panasonic Life Solutions Türkiye’de üst seviye atama

Panasonic Life Solutions Türkiye’de üst seviye atama gerçekleştirildi. 30 yıldır Panasonic’e bağlı farklı şirketlerde misyon alan Yoshiyuki Kato ...

Panasonic Life Solutions Türkiye’de üst seviye atama gerçekleştirildi. 30 yıldır Panasonic’e bağlı farklı şirketlerde misyon alan Yoshiyuki Kato, Nisan 2021 prestijiyle şirketin başkanlık vazifesine getirildi.

Dalının yenilikçi ve önder kuruluşu Panasonic Life Solutions Türkiye’de başkanlık vazifesine, uzun yıllardır Panasonic bünyesindeki birçok ünitede başarılı çalışmalara imza atan Yoshiyuki Kato getirildi. Osaka Teknoloji Enstitüsü Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden 1991 yılında mezun olan Yoshiyuki Kato, 1991 yılında Matsushita Electric Works LTD şirketinde (Panasonic Corporation) profesyonel iş hayatına adım attı. 30 yıl boyunca Panasonic’e bağlı farklı şirket ve ünitelerde vazife aldı. Son olarak Professional Lighting Business şirketinin Başkanlık misyonunu yürüten Yoshiyuki Kato, Nisan ayı prestijiyle Panasonic Life Solutions Türkiye’nin Başkanlık vazifesini üstlendi. Yoshiyuki Kato, evli ve iki çocuk babası.

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin başkanlığını yürütecek olmaktan duyduğu memnuniyeti söz eden Yoshiyuki Kato yaptığı açıklamada “Türk ve Japon halkları ortasındaki çok eski tarihlere dayanan dostluk alakasını yakından biliyorum. Bu nedenle Panasonic Life Solutions Türkiye’nin başkanlık vazifesini üstlenmekten dolayı çok heyecanlı olduğumu söylemeliyim. Kurum olarak; yenilikçi eser ve tahlillerimizi dünya pazarlarına ulaştırmayı, insan odaklı yaklaşımlarla daha düzgün ve konforlu bir ‘yaşam’ sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda müşterilerimiz, çalışanlarımız ve içinde yer aldığımız toplum için kıymet yaratmaya devam edeceğiz. Geliştirdiğimiz üstün teknolojiler ve ürettiğimiz eserlerle de bölümümüzde sürekli öncü̈ olma misyonumuzu sürdürmek için çabalayacağız. Panasonic’in ‘Daha Güzel Bir Ömür, Daha Düzgün Bir Dünya’ maksadı doğrultusunda, her geçen gün artan bir heyecan ve azimle Türkiye’deki faaliyetlerimizi muvaffakiyetle devam ettireceğiz”biçiminde kelamlarını tamamladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)