Lee ve Wrangler markaları birinci mağazasını Antalya’da açtı

Lee ve Wrangler markaları birinci mağazasını Antalya’da açtı

İkonik denim markaları Lee ve Wrangler, Türkiye’de birinci mağazasını Antalya Deepo Outlet'te açtı. Efsane markalar Lee ve Wrangler, 330 ...

İkonik denim markaları Lee ve Wrangler, Türkiye’de birinci mağazasını Antalya Deepo Outlet’te açtı. Efsane markalar Lee ve Wrangler, 330 metrekarelik alanda açılan mağazada, 2021 İlkbahar/ Yaz Koleksiyonları ile denim modasında yeni bir devir başlatıyor.

Lee

Amerikan denim ve casual giysinin efsane markası Lee, yine Türkiye’de! 130 yıldır, rahatlık ve konforu bir ortada sunan marka, personelliği ile Lee severlere kendilerine güvenmeleri ve hayata karşı dik duruş sergilemeleri için ilham veriyor. Harika fitleri ile isminden kelam ettiren marka logosu kadar bilinirliğe sahip olan cep hali ile de kendini ayrıştırmış ve uzaktan bile görülse tanınır hale gelmişti.

Wrangler

Denimin, 1950’lerde gençlik hareketinin üniforması olarak adapte edildiğinde, gençlik tutumuyla eşanlamlı hale gelen ikonik marka Wrangler; çalışan, eğlenen ve yavuz kişiselliği tanıyanların ruhuna hitap eden bir Amerikan simgesi. Süper kesim ve fitleri ile her beden tipi ve her yaşa uygunluğuyla öne çıkan Wrangler, kaliteden asla ödün vermeyen rahat kalıplarıyla Antalyalılar ile buluşuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)