Lacoste’un Yeni Sneaker Serisi Game Advance Luxe Tanıtıldı

Lacoste’un Yeni Sneaker Serisi Game Advance Luxe Tanıtıldı

Çağdaş moda çizgileriyle yeni ve heyecanlı bir seyahate giren Lacoste, İlkbahar / Yaz 2021 döneminde, özünü tenis mirasından alan yeni sneaker ...

Çağdaş moda çizgileriyle yeni ve heyecanlı bir seyahate giren Lacoste, İlkbahar / Yaz 2021 döneminde, özünü tenis mirasından alan yeni sneaker Game Advance Luxe’u tanıtıyor.

Markanın ikonik timsah logosundan aldığı ilhamla kurduğu Croc Crew grubuyla tanıttığı Game Advance Luxe, performansı ve estetiği yükseltilmiş bir kort spor ayakkabısı. Kontrastlı deri yüzeylerden oluşan üst kısmı ve desenleri bir ortada kullanan dizaynıyla çağdaş ve minimal bir görünüm yaratan Game Advance Luxe, Lacoste’un 2021 döneminde sunduğu en tezli dizaynlar ortasında yerini alıyor.

Lacoste’un ikonik timsah logosu altında farklı alanlardaki yetenekleri bir ortaya topladığı isimler İsmail Ege Şaşmaz, Melisa Döngel, Deniz Işın, Yenal Atlas, Gizem Kaya ve Can Ozan oldu. Croc Crew ismi altında özel bir topluluk olan takım, Game Advance Luxe’u deneyimleyen birinci isimler olmanın yanı sıra, bu ikonik ayakkabıyla kamera karşısına geçti. Lacoste, farklılıklara hürmet niteliğinde bir ortaya getirdiği Croc Crew’u tanıttı.

Game Advance Luxe, Lacoste mağazalarında ve lacoste.com.tr ‘de.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)