Gelecek Partisi Osmaniye Vilayet Lideri Mustafa Saygılı 23 Nisan’ı kutladı!

Gelecek Partisi Osmaniye Vilayet Lideri Mustafa Saygılı 23 Nisan’ı kutladı!

Gelecek Partisi Osmaniye Vilayet Lideri Mustafa Saygılı, koronavirüs nedeniyle bu yıl konutta kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk ...

Gelecek Partisi Osmaniye Vilayet Lideri Mustafa Saygılı, koronavirüs nedeniyle bu yıl konutta kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi bir kutlama bildirisi yayımladı.
Gelecek Partisi Osmaniye Vilayet Lideri Mustafa Saygılı bildirisinde,
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılış günü olan 23 Nisan’ın Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edildiğini belirterek, “Kurtuluş Savaşımızın muvaffakiyete ulaşmasında ve demokrasimizin gelişiminde büyük bir ehemmiyete sahip olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını büyük bir coşku ile kutlamanın gururunu ve memnunluğunu yaşıyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi, işgal altındaki vatan topraklarında başlatılan ulusal gayretin zaferle sonuçlanarak Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kuruluşuna giden yoldaki en değerli kilometre taşlarından biridir. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram olan 23 Nisan’ı 101. yıl onuruna yakışır bir biçimde kutlamamız gerekiyor. Her ne kadar Kovid-19 salgını nedeniyle büyük meydanlarda ya da spor salonlarında kutlama aktifliği yapılamasa da bu coşkuyu konutlarımızda, çocuklarımızla birlikte doya doya yaşamalıyız. Bu his ve fikirlerle tüm çocukların ve milletimizin bayramını kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ulusal gayret devrinden günümüze kadarki süreçte vatan için hayatlarını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.” Dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)