Gap 23 Nisan’da Geleceği Üstün Başarılı Çocuklarla Kutluyor

Gap 23 Nisan’da Geleceği Üstün Başarılı Çocuklarla Kutluyor

GAP, birleştirici ve ilham veren dünyasını; kuruluşundan bugüne benimsediği “Daha Uygun Bir Gelecek” ideolojisiyle birleştirerek, kendi alanında ...

GAP, birleştirici ve ilham veren dünyasını; kuruluşundan bugüne benimsediği “Daha Uygun Bir Gelecek” ideolojisiyle birleştirerek, kendi alanında üstün muvaffakiyetler elde etmiş çocuklar ile birlikte özel bir projede kutluyor.Tüm dünya çocuklarına barış, sevgi, etraf şuuru ve birliktelik bildirilerini vermek üzere bir ortaya gelen üstün başarılı çocukların anlattıkları muvaffakiyet kıssalarını özel bir reklam kampanyasıyla duyuran marka, #dreamthefuture hashtag’i altında tüm dünyayı daha yeterli bir geleceği hayal etmeye davet ediyor.

2 yaşından bugüne profesyonel olarak buz pateni kategorisinde spor koluyla ilgilenen Melissa Yavuz,Türkiye ve Rusya’da dereceler alarak uluslarası arenada üstün muvaffakiyetler elde etti. Melissa’nın hayali; olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil ederek altın madalya kazanmak.

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuarı 9. Sınıf Flüt Sanat Kısmı öğrencisi, Duru Körpecik tüm dünyadan 8-14 yaş kümesinden çocukların katıldığı “Uluslararası Flüt Müsabakası : Fluttissimo 2021”de kendi kategorisinde birinci olarak memleketler arası muvaffakiyet elde etti. Hayali, birincilik elde ettiği müsabakaya mesken sahipliği yapan Fransa-Nice kentinde üniversite eğitimi almak ve dünyanın en büyük senfonilerinde “Debussy” yapıtları çalmak.

Su Topu Federasyonu tarafından onaylı, lisanslı sportmen Alp Tamay, Türkiye’nin önde gelen su topu kadrolarında oynuyor. Birebir vakitte gezegenimizi müdafaayı amaçlayan Alp, etraf aktivizmini destekliyor. Üstün muvaffakiyet bursu ile akademik hayatında ilerleyen Alp, 2020 Cambridge Key Exam Türkiye 1.’si. İlgi alanları ve yetenekleri ile dünya çocukları için daha düzgün gelecek hayaline ortak oluyor. Gelecekte tıp alanında başarılı bir bilim insanı olmak istiyor.

9 yaşından itibaren “Eskrim” sporuyla ilgilenen, etraf aktivizmini destekleyen lisanslı sportmen Ulaş Ergün, Türkiye Eskrim Şampiyonaları’nda 2 Altın ve 11 Bronz Madalya kazandı. U12 Bulgaristan Açık Turnuvası’nda da 3.lük elde eden Ulaş’ın hayali; eğitimini sürdürürken dünya çapında Eskrim sporunun bilinirliliğini arttırmak. Ulaş, manalı bir gayretin Eskrim ile en estetik biçimde söz edildiğine inanıyor. Dostluk ve paylaşıma ortak olmak için daha fazla turnuvaya katılarak bu hayalini gerçekleştirmek istiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)