EuroLeague play-off maçlarının heyecanı Tadım’la çıkar

EuroLeague play-off maçlarının heyecanı Tadım’la çıkar

Türkiye’nin dünyaya açılan, uygun atıştırmalıkta öncü markası Tadım, Avrupa’nın en üst seviye basketbol tertibi EuroLeague’nin sponsorları ...

Türkiye’nin dünyaya açılan, uygun atıştırmalıkta öncü markası Tadım, Avrupa’nın en üst seviye basketbol tertibi EuroLeague’nin sponsorları ortasında yer alıyor. EuroLeague’de play-off maçlarının başlamasıyla birlikte basketbol severlerin heyecanı da artarken Tadım da birbirinden lezzetli kuruyemişleriyle ve hazırladığı dört farklı reklam sinemasıyla bu heyecana eşlik ediyor. Seslendirmesini basketbolun en kıymetli yorumcularından Murat Murathanoğlu’nun yaptığı Antep Fıstığı, Tuzlu Yer Fıstığı, Favori ve Şenlik reklam sinemalarında, kuruyemiş keyfi basketbol oynarken alanda alınan heyecan ile bir ortada sunuluyor. Murathanoğlu, kuruyemişin paketten çıkarılmasından ağıza atılmasına kadar geçen süreci, kendine has keyifli üslubuyla sayıya giden bir oyuncunun hareketleri üzere yorumlayarak, ‘atış’ atılımını Tadım’ın ‘atış’tırmalıklarına gönderme yaparak söz ediyor.

EuroLeague’de play-off heyecanı başladı

Bu sene finalleri 28 – 30 Mayıs tarihlerinde Almanya’nın Köln kentinde yapılacak olan EuroLeague’de play-off heyecanı başladı. Anadolu Efes – Real Madrid, Fenerbahçe Beko – CSKA Moskova, Barcelona – Zenit ve Bayern Münih – Olimpia Milano ortasında gerçekleşecek müsabakalarda heyecan doruğa çıkarken, EuroLeague sponsorları ortasında yer alan Tadım’ın çektiği yeni reklam sinemaları de online platformlarda yayınlandı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)